WhatsApp Image 2020-12-07 at 12.43.50

حجت طیران :کمیسیون حقوقی به طور جدي پیگیر تعیین تکلیف زمین هتل اعظم لاهیجان است

رئيس كميسيون حقوقي شوراي اسلامي شهر لاهيجان با اشاره به برگزاري جلسه اين کمیسیون در هفته گذشته، اظهار داشت: اين نشست با دستور کار بررسی و تعیین و تکلیف زمین ملکی شهرداری (محل احداث هتل اعظم لاهیجان) در خیابان شیخ زاهد با حضور کارشناس و مشاور حقوقی شهرداری و اعضای کمیسیون برگزار شد.

طيران با بیان اینکه لاهیجان دارای ظرفیت های طبیعی بسیاری است و باید از این پتانسیل در راستای جذب سرمایه گذار استفاده کرد، افزود: درصدد هستیم تا بین سرمایه گذاران و شهرداری تعامل بیشتری ایجاد ‌کنیم كه در نتيجه شاهد رونق و توسعه روز افزون شهر باشیم.

وی خاطر نشان كرد: با توجه به بلاتکلیفی حدود 15 هزار متر زمین شهرداری در بهترین منطقه لاهیجان و ضرورت جذب سرمایه گذار به منظور ایجاد اشتغال و توسعه پایدار، کمیسیون حقوقی به طور جدي پیگیر تعیین تکلیف زمین هتل اعظم لاهیجان است.

گفتنی است؛ قرارداد مربوط به احداث هتل اعظم در منطقه شیخ زاهد بین شهرداری لاهیجان و شرکت طرف قرارداد در سال 85 منعقد شد و به دلیل عدم ایفای تعهدات از سوی شرکت مزبور، شهرداری اقدام به طرح دعوی در محاکم قضایی نمود.

در این نشست، کارشناس حقوقي شهرداری و نيز وکیل حقوقی پرونده، توضیحاتی در رابطه با اين پرونده ارائه دادند و قرار است در روزهای آتی، جزییات بیشتری از آن مورد بررسی قرار گيرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.