WhatsApp Image 2020-12-01 at 12.51.03

شجاعی: پروژه ممیزی املاک شهر لاهیجان، گام بزرگی در برنامه ریزی مدیریت شهری است

فرشید فقیه شجاعی با ابراز تأسف از شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری زاده، دانشمند ارشد و برجسته کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دستان ناپاک دشمنان قسم ‌خورده ملت شریف ایران، گفت: روز مجلس را به کلیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه دکتر رسول فرخی، نماینده پیگیر، پرتلاش و توانمند لاهیجان و سیاهکل تبریک عرض می نماییم و از اقدامات ارزنده و اهتمام در خدمت صادقانه به مردم و پیگیری بسیاری از امور مربوط به شهرداری لاهیجان در پایتخت قدردانی می کنیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با بیان اینکه فاز اول پروژه ممیزی املاک شهر لاهیجان انجام شده است، گفت: این پروژه بزرگ و پیچیده، گام بزرگی در راستای شفاف سازی و ایجاد زیرساخت های مناسب برای برنامه ریزی در مدیریت شهری است و لازم است تا شهردار گزارشی از پیشرفت کار این پروژه به شورای شهر ارائه نماید.
وی به پروژه بازطراحی پارک جانبازان اشاره کرد و گفت: طرح ارائه شده به شورا برای پارک جانبازان، یک پارک گردشگری، تفریحی و اقتصادی بود و بخش تجاری پارک که می تواند یک منبع درآمد پایدار برای شهرداری باشد تاکنون اجرا نشده و طرح اولیه تأیید شده شورا با اجرای آن متفاوت است.
شجاعی با بیان اینکه در جلسات شورا بر تعیین حریم کمربندی بارها تأکید شده است، ادامه داد: شهرداری می تواند بر اساس قانون تعیین وضعیت املاک و ماده ۵۹ قانون رفع موانع تولید نسبت به صدور پروانه بر اساس ۲۷.۵ متر به ارباب رجوع پاسخ دهد.
نائب رئیس شورای شهر لاهیجان افزود: سرپرست شهرداری لاهیجان، جلسه ای هم اندیشی با کارشناسان حقوقی و شهرسازی به جهت رفع مشکل تشکیل دهد.
وی با قدردانی از اداره آبفای لاهیجان به جهت اجرای شبکه فاضلاب در کوی انتظام، گفت: بخش اعظم شبکه بهداشتی فاضلاب در منطقه کوی انتظام انجام شده و از اداره آبفا تقاضا داریم نسبت به اتصال آن به تصفیه خانه اقدامات لازم را معمول نمایند تا شهرداری بتواند جهت آسفالت در منطقه کارهای زیربنایی را آغاز کند.
شجاعی با اشاره به حفاری های صورت گرفته توسط مجتمع در حال احداث در کوچه بهشتی دوم، اظهار داشت: این مجتمع، تمام حفاری تأسیساتی خود را در این کوچه انجام داده است و این موضوع با ایجاد گل و لای در کوچه موجب نارضایتی ساکنین گردیده و لازم شهرداری در این خصوص اقدام لازم را انجام دهد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با قدردانی از سرپرست شهرداری به جهت پرداخت حقوق پرسنل، گفت: از زحمات کلیه کارکنان خدماتی و عمرانی که با تلاش مضاعف در جهت خدمت به شهروندان عزیز تلاش می کنند، قدردانی می نمایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.